Listopad 2009


Kopíruj kopíruj kopíruj......

28. listopadu 2009 v 9:00 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Stále častěji se ve sdělovacích prostředcích objevují zprávy o týraných a utýraných hospodářských zvířatech. Otřesné záběry na odrohované krávy - krvácející rány na jejich hlavách, zákroky provádějí "odborníci" jemným chirurgickým nástrojem - motorovou pilou a poté tvrdí, že je to nebolelo.. stačilo se na ně podívat!
Nedávno v jiném ZD se zachovali "lidsky" - před uřezáním rohů jim podali utišující prostředky - odborník se vyjádřil, že další dva dny bolesti měly a žádné prostředky nedostaly - jakoby nebylo dost na tom, že z těchto užitečných, po dlouhá staletí chovaných živočichů nadělali kanibaly, ač to bývali přežvýkavci, živící se trávou a senem - dostává se jim na malém kousku prostoru do žlabu krom vody i masokostní moučka z jejich uhynulých družek! Jak je možné, že na některých farmách se dokáží lidé ke zvířatům chovat tak, že žijí svým poklidným zvířecím životem a že naopak v těch tak zvaných výrobnách masa, mléka a vajec jsou jak v koncentrácích - kravám odejmou telátko sotva se narodí - jen aby nepřišli ani o korunu za mléko. Kuřata chovají na malém prostoru v nevyhovujících podmínkách, kde též dochází ke kanibalismu, oklovávají se do krve, dostaví se infekce, podávají antibiotika a kruh se uzavře po asi čtyřiceti dnech, kdy dojde k hromadnému masakru - zlámaná křídla a nohy jsou při tomto úkonu zcela běžné. Výroba vajec je něco podobného - malé klícky , trus propadává mřížkami a vejce na pás. Ani s vepři to není o moc lepší - někteří "taky farmáři" dokonce zapomínají, že i zvířata potřebují jíst každý den - hrozný pohled na hladem umořené vepře a krávy vyhublé na kost.
Při pohledu za hranice ale není vidět, že by se takto zacházelo s hospodářskými zvířaty jako u nás - krávy, ovce, slepice, kozy, dokonce i králíci v Holandsku, Belgii, Bavorsku, Rakousku, Francii, ale i v tak silně kapitalisticky rozvinutých zemích jako jsou USA a Austrálie, se tato zvířata volně popásají, jsou krmena jim přirozenou stravou. V USA totiž už i spotřebitelé sami začali dbát na to, co jedí, proto farmáři vycházejí svým zákazníkům vstříc

Číňané...mají srdce?

28. listopadu 2009 v 8:58 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Mají prázdný pohled, tuší, jaký osud jim ruka řezníka v nejbližších okamžicích připraví. V Číně platí psí maso za nejlepší pochoutku, při procházce tamními městy nelze nenarazit na čerstvě vyuzená těla zvířat, ke kterým se v jiných koutech světa lidé chovají lépe než k vlastním dětem. Na přání je také před vámi popraví a osmaží autogenem!

Při pohledu na bílá, oholená těla psů se člověku zvedne žaludek. Podobně špatně je zbytku celého světa, ovšem s kulinářskou situací v Číně je každý boj marný.

Je to, jako kdybyste vzali malému dítěti čokoládu, Číňané bez své pochoutky prostě nebudou. Lékaři nepřestávají upozorňovat na nebezpečí, které se za konzumací neobvyklého pokrmu skrývá. Většina psů na čínských tržištích pochází z ulice, jsou nakaženi mnoha infekcemi, které mohou být člověku nebezpečné.

Také milovníci a ochránci zvířat bijí na poplach - je morální zabíjet zvířata s tak lidským pohledem? Thajští či tibetští taoisté a buddhisté věří, že ve psech a kočkách se skrývá reinkarnovaná lidská duše. Pro obyvatele nejlidnatějšího státu světa jsou však tito domácí mazlíčci jenom kusem masa.

Firmy,které se snaží omezit testování na zvířatech

28. listopadu 2009 v 8:57 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Amway distributor
Aromedica s.r.o.
Astrid Praha a.s.
Australian Bodycare s.r.o.
Avon Cosmetics s.r.o.
Barekol Čejkov s.r.o.
Beauté Sothys Paris
Beiersdorf s.r.o.
Benckiser s.r.o.
Body Basics
Body Blue
Botanicus
Bratři Tollmanové - Mydlářské výrobky s.r.o.
Calco s.r.o.
Cospharma Kladno s.r.o.
Coswell s.r.o.
CZ Pak s.r.o.
Dermacol a.s.
DM - Dmarkt
Ekochem Cosmetic
Fecit s.r.o.
Fleur de Santé
For Life
France Production s.r.o.
Galena a.s.
Gillette
Glen Beauty
Green Mama
Harologi s.r.o.
Helada s.r.o.
Henne
Hermes Pharma s.r.o.
Himalaya
Chopa Company s.r.o.
Ideál
Janimarex s.r.o.
Johnson and Johnson
Jonnie Corporation s.r.o.
Kaskol Cosmetics (PHAS/VICHY)
Kecofa Bohemia s.r.o.
Kosmetika Capri s.r.o.
Kosmetika Henna
Kronstar s.r.o.
Lavera - Smetana s.r.o.
Léčiva - Neridé a.s.
Lek Pharma s.r.o.
Liftec Global
Littorina s.r.o.
Livonia s.r.o.
L'Occitane
L'Oréal Paris, Laboratoires Garnier
Mako
Mary kay
Monex s.r.o.
Natur Produkt
Oriflame ČR
Primavera
Procter and Gamble
Ryor s.r.o.
Salus (AHAVA)
Salvete
Salvus
Setuza a.s.
Schwarzkopf
Spilka
Tecno Plus s.r.o.
Tekotex s.r.o.
Telpaz s.r.o.
Tendence a.s.
Unilever ČR
Ústav lékařské kosmetiky
Vevay International
Volmar s.r.o.
Warner Lambert
Weleda s.r.o.
Whitehall
World
Zepter International s.r.o.
3K s.r.o.

Kopíruj a rozšiřuj

28. listopadu 2009 v 8:55 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Kožichy jsou krásné, ale jenom když je nosí, ten kdo má. Člověk v něm vypadá sobecky a vůbec mu to nesluší a hlavně tak ubližuje zvířatům. Třeba si to ani neuvědomuje, protože má hodně peněz a nic ho nezajímá, zajímá se tak jedině o sebe. Ten člověk vůbec neví co se se zvířaty dělá, než z nich udělají kožich, vůbec to netuší, protože je to nezajímá. Možná kdyby se to nějáký takový člověk dozvěděl, možná by kožichy přestal kupovat, ale to jenom možná. Možná kdyby se nějáký člověk dozvěděl, že zvířata ze kterých nosí kožich, jsou na pokraji vymření, možná by ho přestal nosit. Ale jenom možná. Ale i tak, že je malá šance, že by takový člověk přestal kožichy nosit, tak se ho aspoň na tento velký světový problém budu snažit upozornit, at' zjistí, co to vlastně nosí. Že je denně pro potřeby kožešinového průmyslu zabito na 110 000 nevinných zvířat...
Kopíruj na svůj blog! Zachraň neviné!

Pomáhej!!

28. listopadu 2009 v 8:54 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Nezávírejte oči!!! A pošlete to dál!!!

A tyto firmy způsobují tohle!:
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!

Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!


Zabíjení pro maso

28. listopadu 2009 v 8:51 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Bezbolestná smrt? Otevři oči!

Zdroj: http://tyrani-zvirat.blog.cz/

Bezbolestná smrt?
Skopíruj si to!!!

28. listopadu 2009 v 8:49 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Našla jsem toto na jednom blogu a tam se psalo,aby jsem si to skopčila na blog!!!Tak jsem si to skopčila!!!A pokud s tímto nesouhlasíte i vy tak si to skopčete také!!!

Šiř to a zachraňuj!!!

28. listopadu 2009 v 8:48 | ♥EVULIK♥ |  Mají právo žít!!!
Každé 3 sekundy zemře v laboratořích 1 zvíře. právě Teď. Teď. A zase. Pokud jste si přečetli tu brožuru (ty 3 části), víte, že většina testů je naprosto zbytečná. Šiřme toto co nejdál!!! Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby podobný články zaplavili celou internetovou síť???? Každý den chodí téměř celý svět na internet, brouzdají po něm a serfují kde se dá. Kdyby se podařilo rozšířit to co nejdál, určitě by to pomohlo. Viděli by jsme to my, obyčejní lidi, co to nevídáme jen tak za ocelovými dveřmi světových laboratoří. Viděli by to budoucí rodiče a řekli by si:,,Nechceme aby naše dítě vyrůstalo v takovémhle prostředí!" Jistě, říkáte si, potkani a myši se množí rychle, ale mohla bych vás ujistit, že pokud budeme postupovat tímhle tempem, stahovat, hubit, požírat jako kyselina všechno, na co přijdeme, zbyde na světě už jenom "havěť" a i tu se člověk zanedlouho naučí "používat" ke svému prospěchu. Nezbydou tu ty hezká koťátka, co si rádi hladíme. Ani psi na zahradách. Když v budoucnu vyhlédneme z okna, neuvidíme poletovat ptáky a dívat se na pejskaře v parku. Budou tu jen lidé. Přesněji řečeno roboti. A jelikož je lidská rasa už předem odsouzená k samovyhubení, začínáme se vraždit, znásilňovat a ubližovat i sobě. S naší planetou to jde od 10 k 5. Kopeme si vlastní hrob. No tak, vždyť tu jsme jen hosti!!!! Je velmi hloupý zavřít před tím oči a v klidu se dívat na rodinné komedie v televizi. Ale realita je jiná. Realita je totiž horor. V televizním světě by jsme byli Freddy Crueger a jeho oběti zvířata a zanedlouho i my samotní. To opravdu chceme?? Měli by jsme se probrat a začít jednat! Podepisujme petice a protestujme proti zlu!!!!!!!!!
Co se týká výzkumů atd. já osobně bych testovala kosmetiku a léky na masových vrazích apod. A NA LIDECH, KTEŘÍ TESTUJOU NA ZVÍŘATECH, HLAVNĚ!!!!!
KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE!!!! DÁVEJTE NA SVOJE WEBY VŠECHNO CO SI PŘEČTETE O TÝHLE TÉMATICE A HLAVNĚ ŠIŘTE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mrkněte

28. listopadu 2009 v 8:16 | ♥EVULIK♥ |  ostatní
http://www.youtube.com/user/HannahMontanaCZ#p/u/3/cWazV7Y1CiI

Dej si to na svůj blog!!!!!

27. listopadu 2009 v 20:05 | ♥EVULIK♥bleskovka

27. listopadu 2009 v 19:36 | ♥EVULIK♥ |  @bleskovky a diplomy@rozvrh hodin s hannou

27. listopadu 2009 v 19:32 | ♥EVULIK♥ |  Miley Cyrus/Hannah Montana


časopis hannah montana

27. listopadu 2009 v 19:30 | ♥EVULIK♥ |  Miley Cyrus/Hannah Montana
začínejte klikat od spodu
free image host free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Avatary Miley

27. listopadu 2009 v 19:27 | ♥EVULIK♥ |  Miley Cyrus/Hannah Montana
...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com..
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

hello01hello01hello02hello03hello04
hello05hello06hello07hello08

hello09hello10hello11hello12
hello13hello14hello15hello17
hello18hello19hello20hello21
hello22hello23hello24hello25
hello26hello27hello28hello29
hello30hello31hello32hello33
hello34hello35hello36hello37
hello38hello39hello40hello41
hello42hello43hello44hello45
hello46hello47hello48hello49
hello50hello51hello52hello53
hello54hello55hello56hello57
hello58hello59hello60hello61
hello62hello63hello64hello65
hello66hello67hello68hello69
hello70hello71hello72hello73
hello74hello75hello76hello77
hello78hello79hello80hello81
hello82hello83hello84hello85
hello86hello87hello88hello89
hello90hello91hello92hello93
hello94hello95hello96hello97
hello98hello99hello100hello101
hello102hello103hello104hello105
hello106hello107hello108hello109
hello110hello111hello112hello113
hello115hello114hello116hello117
hello118hello119hello120hello121

rozvrhy Miley

27. listopadu 2009 v 19:22 | ♥EVULIK♥ |  Miley Cyrus/Hannah Montana

Nalič se jako Miley Cyrus!!!

27. listopadu 2009 v 19:21 | ♥EVULIK♥ |  Miley Cyrus/Hannah Montana


Steps:

1. Začni tým že si pořádne umyješ tvář.

2. Použi jemný odtín tvý barvy na celou tvář, pomaly ho rozetři.

3. Pod očima neudelej žádny zbytečný ceruzkový čáry

4.Pod oči nanes jemný bílý stín a jako prvný vrstvu na vrchný víčka.

5. Na vrchní víčka nanes černý stín.

6. Udělej tenkú ceruzkovú čáru na vrchní víčka očí.

7. Nanes černú mascaru ale bez žádnych hrček!

8. Nanes jemný rúžový púdr na tvé líca.

9. Na pery nanes rúžový lesk.

Klávesové zkratky

27. listopadu 2009 v 19:15 | ♥EVULIK♥ |  ostatní
alt + 1 =☺
alt + 2 = ☻
alt + 3 = ♥
alt + 4 = ♦
alt + 5 = ♣
alt + 6 = ♠
alt + 7 = •
alt + 8 = ◘
alt + 9 = ○
alt + 10 = ◙
alt + 11 = ♂
alt + 12 = ♀
alt + 13 = ♪
alt + 14 = ♫
alt + 15 = ☼
alt + 16 = ►
alt + 17 = ◄
alt + 18 = ↕
alt + 19 = ‼
alt + 20 = ¶
alt + 21 = §
alt + 22 = ▬
alt + 23 = ↨
alt + 24 = ↑
alt + 25 = ↓
alt + 26 = →
alt + 27 = ←
alt + 28 = ∟
alt + 29 = ↔
alt + 30 = ▲
alt + 31 = ▼
alt + 35 = #
alt + 36 = $
alt + 38 = &
alt + 62 = >
alt + 64 = @
alt + 91 = [
alt + 92 =
at + 93 = ]
alt + 94 = ^
alt + 95 = _
alt + 96 = `
alt + 123 = {
alt + 125 = }
alt + 126 = ~
alt + 127 = ⌂
alt + 128 = Ç
alt + 136 = ł
alt + 158 = ×
alt + 164 = Ą
alt + 168 = Ę
alt + 170 = ¬
alt + 174 = «
alt + 175 = »
alt + 176 = ░
alt + 177 = ▒
alt + 180 = ┤
alt + 184 = Ş
alt + 185 = ╣
alt + 186 = ║
alt + 187 = ╗
alt + 188 = ╝
alt + 191 = ┐
alt + 192 = └
alt + 193 = ┴
alt + 194 = ┬
alt + 195 = ├
alt + 196 = ─
alt + 197 = ┼
alt + 200 = ╚
alt + 201 = ╔
alt + 202 = ╩
alt + 203 = ╦
alt + 204 = ╠
alt + 206 = ╬
alt + 208 = đ
alt + 209 = Đ
alt + 223 = ▀
alt + 225 = ß
alt + 238 - ţ
alt + 242 = ˛
alt + 246 = ÷