Disney channel - pořady

13. února 2010 v 11:55 | ♥EVULIK♥

Miley Stewartová se nedávno přestěhovala z Tenesse do Los Angeles, kde žije dvojí život a všichni lidé ji znají pod jménem Hannah Montana, ale netuší, že je to ve skutečnosti Miley Stewartová, která přes den žije jako normální středoškolačka. To ví jen její otec Robby Ray a Jackson Stewart Později se ale i její dva nejlepší kamarádi, Lily a Oliver její tajemství dozví. Hlavíním tématem tohoto seriálu je ale fakt, že se toto tajemství Miley snaží utajit a tak v seriálu můžeme vidět mnoho vtipných scén, a to je na seriálu to nejlepší! Sleduj tuto mega hvězdu, která se to ale snaží utajit, každý den v 18:00 pouze na Disney Channel!


Phineas & Ferb jsou dva kluci, mohli bychom říci mladí vynálezci, kteří každý den konstruují neuvěřitelné stavby, zkoumají mumie a vymýšlí, co budou dělat příští den. Tito dva kluci jsou opravdu zábavní. Jejich sestra Candy to na ně vždy "poví", ale nikdy ji to nevyjde. Jednou si dokonce zavolala do televizního seriálu "Přistihnem", ale opět to nevyšlo, dodávku s důkazy ukradl zákeřný němec, vynálezce. Phineas s Ferbem jsou zkrátka neúnavní. Mají ptakopystka "Perryho", který je pod svojí tajnou identitou tajný agent P. Major Monogram mu každé ráno sdělí, čemu má zabránit a on to prostě udělá. Ani máma s tátou nejsou unavení, každý den podnikají výlety např. do kina. Sleduj Disney Channel a Phinease & Ferba, aby jsi je poznal blíže. Je to tak dobrá komedie, že tě chytne a už nepustí. Phineas & Ferb na tebe již čekají. Na Disney Channel od 19.září 2009.


Sonny, velmi talentovaná dívka z malého městečka vyhrála celonárodní soutěž "Hledání talentů". To znamená stěhování do Los Angeles, kde se z ní stane velmi populární herečka v televizním seriál "Program náhody". Život a vše kolem ní tedy prochází velkými změnami, proto sledujte od 5.prosince 2009 na Disney Channel premiéru v 11:30.

Mickey Mouse tě rád přivítá ve svém klubíku. Jeho pomocníček ho vždy pomocnou rukou zaštítí a Mickey je rád, že svým dalekohledem všechny kamarády vidí. Klubík je čarovné místo. Vytříbíš si tam zrak i sluch a budeš světaznalý. Najdeš tam i Kačera Donalda, který bude rád, když si s ním popovídáš. Nejlepší místo, kde se vzdělat, pokud jsi malý, je právě náš hravý klubík.
Ahoj děti, já jsem Mickey Mouse. Dnes se pobavíme v speciálním článku o mém novodobém pořadu Mickeyho Klubík. Dozvíte se více o mne, Plutovi, Daisy, Donaldovi, Minnie nebo Goofym. Uslyšíte i uvidíte znělku mého seriálu, v hudební režii s panem Liškou. Chtěl jsem to zkrátit, ale to nejde. Musím Vám ještě říci, že každý den na Disneyho stanici, která se jmenuje Disney Channel, můžete sledovat 3-krát denně můj pořad Mickeyho Klubík.
Exklusivně pouze o letošních Vánocích! Alex Russová netouží po ničem jiném, než aby se konečně stala dospělou. Její rodiče jí v tom ale brání. Potom, co jí matka zabavila kouzelnickou hůlku, omylem Alex začarovala svoje rodiče a ti se nikdy nepotkali. Ovlivní to tak celý osud rodiny Russoových. Naši kouzelníci ale vše vyřeší. Selena Gomez, Jake T. Austin a David Henrie v České premiéře Kouzelníci z Waverly: Film. V repríze o letošních Vánocích pouze na Disney Channel!


Většina lidí si draka představí jako ohromnou příšeru, která zničí vše, co vidí. Opak je ale pravdou. Jake Long chodí na základní školu do 8 třídy a právě on je Americký drak. Brání lidský i kouzelný svět. Jeho děda je drak Čínský. Kdysi bránil lidstvo a kozelné lidstvo v Číně. Na jeho místo nyní přichází jeho vnuk, jenže v Americe, v New Yorku. Zná se se skřítky a taky s jinými kouzelnými bytostmi. Má dva nejlepší kamarády, Trixie a Spada. Má taky vysněnou přítelkyni, která se jmenuje Rose. Amerického draka znáte z televize Jetix. Nyní si ho užijete ještě více. Na Disney Channel budeme vysílat dvojité porce, nové díly a speciální prodloužené díly. Neváhej tedy a sleduj Disney Channel od 19.září 2009.Charlie Landers dal své postavě ve hře jméno Aaron Stone. Ale programátor této hry ji vytvořil, aby našel jejího nejlepšího hráče světa. Ale vždyť je to jen hra! Ale on hrozí světu konec! Ty jsi naše jediná naděje, přežijeme to! Charlie Landers se tedy vydává zachraňovat planetu Zemi. Dokáže to, anebo pohoří? Nezkutečné efekty a dobrodružství při novém seriálu. Ve spolupráci s bratrskou tlevizí Disney XD přichází na vaše obrazovky skvělý nový seriál - Aaron Stone, premiéra 24.října 2009 v 11:30! Víš, Charlie to zvládne!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama