Červen 2010

Vzkaz

1. června 2010 v 23:05 | ♥EVULIK♥ |  Můj deníček
VÝLET:
Ahoj lidišky jdu vám psát svoje zážitky z třídního výletu na lanech v Baldovci.No nebo radši ne budu vám psát o tom co se tam dělo.Prostě jsem se tam furt hádala s Míšou a to mě sere.Ona to řešit nechce ale ona neví jaký to je vidět ji před očima jak mě pomlouvá s Adélou atd...Předem jsme se domluvili že budu Míšu jistit ale z nějakýho neznámýho důvodu na mě byla nasraná a domluvila se ze všema holkama.No a teď má jako nejlepší kámošku Adélu,Karolínu a nebo Dominiku.
Myslím si že je to konec sami posuďte ale tady je vzkaz pro Míšu:
Je mi jedno že chceš kamarádit s třídníma drbnama to je fuk.Ale nechápu proč ti to nemůžu říct narovinu tys mě v Baldovcu zbuzerovala ať se o tom nebavím takže tohle mám brat jako definitivní konec?
?BBMBF-bye bye my best friend?
Nevím jaký na toto máš názor ale aspoň bys mi sem mohla napsat koment.Hledat novou nejlepší kámošku bude těžký ale chi jenom abys věděla že já to neberu jen tak mě to taky docela dost bolí ale to si neuvědomuješ ty totiž nevíš jaký to je dívat se na tebe jak si tam užíváš výlet s adélou a spol. a ono to docela není lehký zapomenout já už nevím co mám dělat!!!!!Přišla jsem o nejlepší kámošku a na to se nedá zapomenout :,(((

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s5466.gif